Home Україномовний блог Реєстрація податків: що потрібно знати вашому бізнесу

Реєстрація податків: що потрібно знати вашому бізнесу

Tags:

Незалежно від того, чи ви бухгалтер або власник бізнесу, важливо розуміти, як зареєструвати податки на продаж та зайнятість, а також які вимоги необхідно дотримуватися. Федеральні податки на заробітну плату однакові всюди, але податки штатів та податки на продаж варіюються в залежності від місцевих податкових ставок. 

  

Види податків на зайнятість 

  

Власники бізнесу та їхні працівники зобов’язані сплачувати різні податки, пов’язані з зайнятістю. Деякі податки оплачуються роботодавцями, деякі — працівниками, а один податок оплачується обома. 

  

 1. Утримання федерального прибуткового податку

Утримання прибуткового податку з зарплати працівників покриває їхній річний податковий борг. Працівники заповнюють форму W-4, яка визначає розмір утримання. 

  

 1. Федеральний податок FICA

FICA (Federal Insurance Contributions Act) включає податки на соціальне забезпечення та медичне страхування. Роботодавці та працівники оплачують його порівну: 

   – Соціальне забезпечення: 12,4% (6,2% платить роботодавець і 6,2% платить працівник). 

   – Медичне страхування: 2,9% (1,45% платить роботодавець і 1,45% платить працівник). 

  

 1. Податок FUTA

Федеральні внески з безробіття регулюються Федеральним законом про податок на безробіття (FUTA). Перші $7,000 оподатковуваного заробітку працівника оподатковуються податком FUTA за ставкою 6%. 

  

 1. Податок на самозайнятість

Податок на самозайнятість складається з податків на соціальне забезпечення та медичне страхування, які сплачують особи, що працюють на себе. Ставка податку складає 15,3%: 12,4% на соціальне забезпечення і 2,9% на медичне страхування. 

  

 1. Утримання прибуткового податку штату (SIT)

SIT — це обов’язковий податок, застосовуваний до заробітної плати працівників. Не всі штати вимагають утримання SIT, винятки: Аляска, Флорида, Невада, Нью-Гемпшир, Південна Дакота, Теннессі, Техас, Вашингтон і Вайомінг. 

  

 1. Податок на страхування з безробіття штату (SUI)

Бізнеси, які наймають працівників, повинні сплачувати податки SUI, які фінансують короткострокові допомоги з безробіття. 

  

Як зареєструвати і сплатити податки на зайнятість 

  

 1. Отримайте EIN

Перший крок — реєстрація ідентифікаційного номера роботодавця (EIN). IRS використовує EIN для відстеження податкових записів бізнесу. 

  

 1. Зареєструйтеся в EFTPS

EFTPS (Electronic Federal Tax Payment System) — це безкоштовний портал для сплати федеральних податків на заробітну плату онлайн або по телефону. 

  

 1. Сплачуйте податки на заробітну плату  

Бізнес повинен депонувати утриманий федеральний прибутковий податок та податки на соціальне забезпечення і медичне страхування. 

  

 1. Ведіть точні записи податків на заробітну плату

Зберігайте всі записи про податки на зайнятість щонайменше чотири роки після подання звітності за четвертий квартал року. 

  

Аналіз податків з продажу та використання 

  

 1. Податок з продажу — це податок на споживача на продаж, передачу або обмін товару або послуги. Він додається до ціни покупки.
 1. Податок на використання стягується за зберігання, використання або споживання товару або послуги, на які не було сплачено податок з продажу.

  

Як керувати процесом оподаткування з продажу 

 1. Зареєструйтесь для отримання дозволу на податок з продажу
 2. Стягуйте податок з продажу з клієнтів
 3. Заповнюйте та подавайте податкові декларації по податку з продажу
 4. Автоматизуйте процес оподаткування з продажу. Автоматизоване програмне забезпечення, таке як Avalara®, TaxJar® і Vertex, може спростити процес оподаткування з продажу, особливо для бізнесу, що працює в кількох штатах. 

  

Висновок

  

Реєстрація податків і дотримання вимог може бути складним завданням, але з правильним підходом та допомогою професіоналів ви можете спростити цей процес. Наші послуги з реєстрації податків допоможуть вам зосередитися на розвитку вашого бізнесу, а не на податкових зобов’язаннях.