Home Україномовний блог Коли краще реєструвати LLC? 

Коли краще реєструвати LLC? 

Tags:

Ви задумуєтесь про запуск нового бізнесу або хочете надати вашому існуючому індивідуальному підприємству офіційну форму бізнесу, таку як Товариство з Обмеженою Відповідальністю (LLC), S-корпорацію або C-корпорацію? Ви турбуєтеся, що можете обрати не найкращий час року для реєстрації нового бізнесу? 

  

Насправді, немає поганого часу для реєстрації вашого бізнесу як юридичної особи, оскільки це допомагає захистити ваші особисті активи і може запропонувати податкові переваги. Однак подача документів до Нового року має свої плюси! Тому, якщо ви розглядаєте можливість розпочати новий бізнес, зараз може бути найкращий час для реєстрації LLC. 

  

Що таке LLC? 

  

Товариство з Обмеженою Відповідальністю (LLC) — це найпростіша офіційна структура бізнесу. Щоб зареєструвати бізнес як LLC, ви повинні подати документи про створення в штат(и), в яких ви хочете працювати, і виконати ряд інших завдань, щоб ваше LLC відповідало юридичним вимогам. LLC можуть бути з одним учасником (один власник) або з декількома учасниками (декілька власників). 

  

Переваги створення LLC 

  

 • Зниження особистої відповідальності: LLC захищає ваші особисті активи від конфіскації у разі юридичних або фінансових проблем вашого бізнесу. 
 • Простота управління: LLC має менше вимог до створення і поточного дотримання, ніж корпорація, що приваблює більшість підприємців. 
 • Податкові переваги: LLC може обрати найбільш ефективну для конкретного етапу розвитку систему оподаткування, наприклад, як індивідуальний підприємець, як партнерство або корпорація. 
 • Гнучкість в управлінні: LLC може бути керованим учасниками або призначеними менеджерами, що дає можливість обрати найбільш зручний варіант управління. 

 

Можливі недоліки створення LLC 

  

Хоча LLC допомагає захистити вас від відповідальності за борги або юридичні зобов’язання вашого бізнесу, цей захист може бути оскаржений у певних обставинах. Наприклад, якщо ви особисто гарантували позику для вашого бізнесу, вам, можливо, доведеться використовувати свої особисті кошти для покриття боргу. 

  

Кроки для створення LLC 

  

 1. Зареєструйте назву бізнесу: Переконайтеся, що ваша назва унікальна і не використовується іншими компаніями.
 2. Отримайте EIN: Ідентифікаційний номер роботодавця потрібен для податкових та інших офіційних цілей.
 3. Виберіть зареєстрованого агента: Агент буде отримувати юридичні та податкові документи від імені LLC.
 4. Подача Статуту: Подайте документи для офіційного створення LLC в штат(ах), де ви хочете працювати.
 5. Підготуйте операційну угоду: Вона визначає ролі і обов’язки учасників та менеджерів.
 6. Подача заявок на бізнес-ліцензії та дозволи: Перевірте місцеві вимоги для легальної роботи вашого бізнесу.
 7. Відкрийте банківський рахунок для бізнесу: Відокремте бізнес-фінанси від особистих для збереження захисту особистої відповідальності.

  

Підтримання відповідності вимогам 

  

Після створення LLC вам потрібно буде регулярно виконувати певні завдання, такі як продовження ліцензій, подача податкових декларацій, проведення зборів учасників і оновлення інформації про великі зміни. Дотримання цих правил допоможе уникнути штрафів та інших проблем.